2%

2%: najaktuálnejšia téma po registrácii je, akým spôsobom poukázať 2% z dane pre náš zbor.

Od tohto roku 20201 sme už aj my registrovaný príjemcovia 2% z vaších daní. – poukázať ich bude možné na náš zbor 50.zbor A.Dubčeka Nové Zámky

Aby boli financie správne prerozdelené,  je potrebné vedieť MENO a PRIEZVISKO (táto položka by mala byť verejne dostupná) človeka, ktorý 2% daroval, a výslednú sumu konkrétneho darcu.

Tieto informácie mi môžete nahlásiť (e-mailom, SMS), aby sme dokázali vyžiadať v ďalšom roku 2% zo 45. zboru vo Veľkom Záluží pre náš zbor.

Aj tento rok budeme radi, ak nás podporíte vašimi 2%. Najideálnejšie je mať kópiu tlačiva, alebo  potvrdenie o preukázaní 2%.

Všetky otázky ohľadne nejasností zodpoviem e-mailom, cez SMS, pripadne telefonicky na týchto kontaktoch:

Atila – Attila Kováč

mobil: +421 948 797 209

mail: skautnz@skautnz.sk

atti.kovac@gmail.com

Attila

Celý postup priznania 2% z dane si môžete prečítať tu.

Potrebné tlačivá:

Ďakujeme