Registrácia

Registrácia 2022

Ďakujeme Vám, že registráciou svojho dieťaťa do SLSK podporujete tento výchovno – vzdelávací program a umožňujete svojim deťom nadobudnúť fyzický, intelektuálny, sociálny i duchovný rozvoj a zažiť množstvo dobrodružstiev.

Na registráciu vašich detí do SLSK je potrebné:

1. Vyplniť údaje o každom dieťati vo formulári a odoslať ho.
  2. Uhradiť registračný poplatok na číslo účtu:

IBAN: SK97 8330 0000 0029 0201 0688

• Do poznámky: Vaše meno a priezvisko (prípadne priezvisko rodiny pri väčšom počte registrovaných)

Základná výška poplatku je 16 € na člena z toho 1€ prispievate do zboru
Pre znevýhodnených členov ostáva registračný poplatok naďalej nezmenený: 1 €.
Je možné využiť zvýhodnený rodinný členský poplatok (súrodenecká zľava). Ak si ho chcete uplatniť, registrujte všetkých členov rodiny súčasne.

Peniaze z dobrovoľného príspevku budú použité na nákup materiálu do klubovne.
Všetky informácie o platbe a o výhodách registrovaných členov Vám prídu na email, ktorý zadáte nižšie.

Registráciu aj platbu je potrebné uskutočniť do 28.2.2022
Registrovaní budete až po prijatí platby na náš účet.

V prípade ďalších otázok kontaktujte skautského vedúceho:
atti.kovac@gmail.com

skautnz@skautnz.sk

Vyplnenie registračného formulára

Formulár môže vyplniť jednotlivec alebo celá rodina. Ak si chcete uplatniť rodinnú zľavu, je potrebné vyplniť formulár spoločne, to znamená postupne pridať ďalších členov. Členský poplatok v tomto prípade zaplatíte naraz za celú rodinu. Ak je v rodine viacero bezdetných dospelých, formulár môžete vyplniť jednotlivo a platbu poslať každý za seba alebo hromadne, čím nám uľahčíte prácu.

Znevýhodnení členovia

Pre znevýhodnených členov ostáva registračný poplatok naďalej nezmenený – 1 €.

Týka sa osôb v hmotnej núdzi, držiteľov preukazu ZŤP, mladých ľudí v ústavnej starostlivosti alebo osôb v špecifickej nepriaznivej sociálnej situácii. K registrácii je potrebné priložiť potvrdenie od Sociálnej poisťovne, Úradu práce o hmotnej núdzi, resp. iný relevantný doklad (čestné prehlásenie).

Zdroj: skauting.sk

Zvýhodnení členovia

Rodinná zľava a Viacdetná rodina – Rodiny s 3 a viac registrovanými členmi, pričom aspoň jeden z registrovaných členov nedovŕšil 18 rokov, majú zvýhodnenú výšku poplatku Slovenskému skautingu a to nasledovne: prvý člen – normálny poplatok, druhý člen – normálny poplatok, tretí a každý ďalší člen (ak sú to deti) – 1 €. Zľava sa vzťahuje iba na členov, ktorí nedovŕšili 18 rokov. (Napr. rodina s 1 dieťaťom do 18 rokov = 15+15+1 = 31 €, rodina so 4 deťmi = 15+15+1+1+1+1 = 34 €, rodina so 4 členmi, ale len jedno je dieťa = 15+15+15+1 = 46 €, len 3 deti bez registrovania rodičov = 15+15+1 = 31 €)

Po kliknutí na odkaz „REGISTRÁCIA 2022“ vás presmeruje na odkaz, kde sa vám ukáže tabuľka, v ktorej vyplníte svoje údaje. alebo nižšie je už otvorený formulár, ktorý stačí len vyplniť.

Formulár na registráciu: