Tábor Kozárovce 2021

predpokladaný termín táboru:

9. 8. – 15. 8. 2021

144. zbor Posolstvo B.P. Vráble + 50. zbor A.Dubčeka Nové Zámky

Milí naši skautskí rodičia, milí priatelia!
Vyhlasujeme termín letného skautského tábora nášho 50. skautského zboru A. Dubčeka Nové Zámky v spojení so 144. skautským zborom B. P. Posolstvom Vráble v roku 2021.

V súčasnej situácii stále nevieme, či bude situácia ohľadom COVID-19 v lete natoľko uvoľnená, aby sme tábor mohli na 100% realizovať. Dobrá správa ale je, že všetko nasvedčuje tomu, že by sa nám to predsa len mohlo podariť a vedenie našich zborov pokračuje v aktívnej príprave programu.
Tábor sa uskutoční v druhom augustovom týždni a pôjdeme na Skautskú medzinárodná základňu v Kozárovciach.
Lokalitu sme vyskúšali v minulom roku a veľmi sa nám osvedčila.

V lokalite sa nachádza spoločenská miestnosť, resp. jedáleň s vlastnou kuchyňou. K dispozícii sú 3x tee-pee tzv. indiánske stany, 10x podsady a jeden vojenský stan. V areáli je možnosť postaviť si aj vlastné stany.
V areáli je WC dievčenské + sprchy a chlapčenské WC + sprchy. Umyvárka je spoločná. Lokalita má aj vlastný priestor na táborák a poskytuje príjemné tiché prostredie v lese.

Napriek tomu, že tábor aktívne pripravujeme a máme chuť ho realizovať, existuje riziko, že sa v lete epidemiologická situácia zmení.

V takomto prípade si vyhradzujeme právo tábor kedykoľvek zrušiť, resp. ho tento rok neorganizovať.
Pevne však veríme, že sa s našimi včielkami, vĺčatami a skautmi budeme môcť na tábore stretnúť.
V krátkej dobe vytvoríme registračný formulár pre tábor.

Sme obmedzení počtom detí – v počte 10 skautov za náš zbor.

Bližšie informácie sledujte na našej fb sránke skautnz ale aj na www.skautnz.sk.

Akékoľvek informácie zodpovie zborový vodca (zodpovedný za tábor nášho zboru) Attila Kováč – Atila telefonicky prípadne e-mailom.