18. júla 2020

sa koná v Kozárovciach

v spolupráci zo 144.Zborom Posolstva B.P. v Termíne 8-15.8.2020

Cena pobytu: 80€/7dní

Doprava: zabezpečuje si ju kazdý sám (dohodneme sa kde sa stretneme)

Vek: 11 rokov

Pobaliť sa je treba do banánovej krabici, podľa bielej knižky “Praktická príručka pre včielky a vĺčatá! (vid nižšie zoznam “Čo si pobaliť na tábor”)  + 3x rúška, dezinfekcia rúk na celý pobyt, potvrdenie o bezinfekčnosti dieťaťa (dospelého)  dokumenty potrebné na tábor:

PRIHLÁŠKA-NA-SKAUTSKÝ-TÁBOR-2020-zavazna – vyplňuje rodič

cestne prehlasenie o zdrav.stav.dietata 2020 – vyplňuje rodič

vyhlas-bezinfekcnost-ucast-tabor – vyplňuje rodič

SLSK_Tabory_2020_Potvrdenie_dieta – vyplňuje zdrav lekár dieťaťa

potvrdenie-zdrav-dosp-os-tabor2020 – vyplńuje lekár dospelého

Táborisko Kozárovce

FB stránka Táboriska Kozárovce

Prosím rodičov o kópiu Zdravotníckeho preukazu vášho dieťaťa.

VŠetky dokumenty a aj platba za tábor je nutné uhradiť do 26.7.2020

Tábory

Aj keď si to mama možno nedokáže predstaviť a tato už vôbec nie, spanie v spacáku a táborenie je veľmi príjemné, pohodlné a hlavne je to strašná sranda a veľké dobrodružstvo!

Spacák je super! Spí sa v ňom veľmi dobre a pohodlne. Je v ňom teplo a podľa toho ako sa zazipsuješ si môžeš kontrolovať teplotu. Spanie v spacáku na tábore, v teepee, kde môže horieť indiánsky ohník,  nás približuje k naším hrdinom z kníh a filmov, ktorí prežívali veľké dobrodružstvá a aj preto je to táborenie v stane a spanie v spacáku velká zábava a zážitok!

Okrem spacáku je dobré si zobrať z domu karimatku, deku, vankúšik, prípadne svojho plyšáka, ktorý môže táborové spanie zažiť s vami!

Ale pozor, nejeden táborník – skaut sa tak zblížil so svojím spacákom, že aj po návrate z tábora sa ho nechcel vzdať a spával doma v izbe na zemi.