Podporte Nás

Dobrovoľníkov nikdy nie je dosť.

Preto, ak máte záujem “okúsiť” skauting na vlastnej koži, ak radi pracujete s deťmi, viete nás naučiť niečo nové alebo nám pomôcť s organizáciou našich podujatí- príďte!

Materiálna pomoc (určená na našu činnosť):

• kancelárske potreby (perá, papiere, lepidlá, farebné papiere, euroobali, laminovacie fólie A3/A4/A5,…)
  • kreatívny materiál (korálky, bavlnky, gombíky, ,…)
  •  spoločenské hry – akéhokoľvek druhu
  • odmeny pre deti na rozličné podujatia (sladkosti, maličkosti, propagačné materiály, reklamné predmety, čokoľvek…)
  •  outdoorový materiál (laná, stany, spacáky, karimatky, petrolejky, deky, ,…)
  •  osobná doprava, preprava materiálu
  • šitie kostýmov na celoročný program oddielov
  • odborná pomoc (konzultácie)

Finančná pomoc:
2% z vašich daní
– dobrovoľný príspevok na číslo účtu:

BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Každá vaša podpora je vítaná a bude využitá v prospech našich členov.
V prípade, že by ste nám niečo chceli venovať nás kontaktujte: skautnz@skautnz.sk

Podporte našu činnosť 2% dane z príjmu

Drahí rodičia, milý priatelia,
boli by sme radi, ak by ste podporil našu dobrovoľnícku činnosť 2% dane z prímu. Aj vďaka vašej podpore sa budeme môcť naďalej zlepšovať v našej činnosti.

Tlačivo odovzdajte priamo na daňový úrad, alebo nám do ruky. Prosíme o zaslanie kópie na mail: skautnz@skautnz.sk pre lepšie párovanie na ústredi SLSK.

Na oplátku, radi Vám pomôžeme na Vašich akciách!

Ďakujeme za podporu.